30R700UMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R700UMR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30R700UMR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL
Ngā Rauemi: 30R700UMR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30R700UMR
Tau Wae 30R700UMR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190365 pcs Pepa Raraunga 30R700UMR.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 17.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.752" L x 0.118" W (19.10mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, 30R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 30 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 5 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 30R700UMR-ND
F5552TB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.126" (28.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 7A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 14A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 7A Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30R500UF
30R500UF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
I roto i te taonga: 193183 pcs
Tikiake: 30R500UF.pdf
RFQ
30R700UF
30R700UF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL
I roto i te taonga: 224194 pcs
Tikiake: 30R700UF.pdf
RFQ
30RF-JMCS-G-1-TF(N)(LF)(SN)
30RF-JMCS-G-1-TF(N)(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN 30POS RCPT W/O BOSSES
Tikiake: 30RF-JMCS-G-1-TF(N)(LF)(SN).pdf
30RF-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
30RF-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN 30POS RCPT W/BOSSES
Tikiake: 30RF-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN).pdf
30R600UF
30R600UF
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 6A RADIAL
Tikiake: 30R600UF.pdf
30R800UH
30R800UH
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 8A RADIAL
Tikiake: 30R800UH.pdf
30R600UMR
30R600UMR
Tikiake: 30R600UMR.pdf
30RED
30RED
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: PROBE PIN TIP RED
Tikiake: 30RED.pdf
30R900UH
30R900UH
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL