30R500UMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R500UMR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30R500UMR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Ngā Rauemi: 30R500UMR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30R500UMR
Tau Wae 30R500UMR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191210 pcs Pepa Raraunga 30R500UMR.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 14.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, 30R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 50 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 10 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 30R500UMR-ND
F1985TB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.008" (25.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 5A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 10A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 5A Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30R500U
30R500U
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
I roto i te taonga: 5189 pcs
Tikiake: 30R500U.pdf
RFQ
30R900UH
30R900UH
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL
I roto i te taonga: 143736 pcs
Tikiake: 30R900UH.pdf
RFQ
30R600UF
30R600UF
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 6A RADIAL
Tikiake: 30R600UF.pdf
30R700UMR
30R700UMR
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL
Tikiake: 30R700UMR.pdf
30R700UF
30R700UF
Tikiake: 30R700UF.pdf
30R800UH
30R800UH
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 8A RADIAL
Tikiake: 30R800UH.pdf
30R400UF
30R400UF
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 4A RADIAL
Tikiake: 30R400UF.pdf
30R300UPR
30R300UPR
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Tikiake: 30R300UPR.pdf
30R500UF
30R500UF