30KPA64CA-B
30KPA64CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 104V P600
I roto i te taonga: 5445 pcs
Tikiake: 30KPA64CA-B.pdf
RFQ
30KPA64C-B
30KPA64C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 109.2V P600
I roto i te taonga: 6137 pcs
Tikiake: 30KPA64C-B.pdf
RFQ
30KPA64A
30KPA64A
Tikiake: 30KPA64A.pdf
30KPA64CA-HR
30KPA64CA-HR