30KPA64A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA64A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA64A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 104V P600
Ngā Rauemi: 30KPA64A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA64A
Tau Wae 30KPA64A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 104V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8237 pcs Pepa Raraunga 30KPA64A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 104V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 30KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa 30KPA64A-ND
30KPA64ATR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 291.3A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA60E3/TR13
30KPA60E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V P600
I roto i te taonga: 5133 pcs
Tikiake: 30KPA60E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA64AE3/TR13
30KPA64AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 104V P600
I roto i te taonga: 4915 pcs
Tikiake: 30KPA64AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA64A-HR
30KPA64A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA64A-HR.pdf
30KPA64A-B
30KPA64A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA64A-B.pdf
30KPA64
30KPA64
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 109.2V P600