30KPA33A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA33A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA33A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 58.5V P600
Ngā Rauemi: 30KPA33A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA33A
Tau Wae 30KPA33A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 58.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8312 pcs Pepa Raraunga 30KPA33A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 30KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa 30KPA33A-ND
30KPA33ATR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 517.9A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA33-B
30KPA33-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 61.43V P600
I roto i te taonga: 5440 pcs
Tikiake: 30KPA33-B.pdf
RFQ
30KPA30CE3/TR13
30KPA30CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V P600
I roto i te taonga: 5296 pcs
Tikiake: 30KPA30CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA33A-B
30KPA33A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 58.5V P600
Tikiake: 30KPA33A-B.pdf
30KPA33AE3/TR13
30KPA33AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA33AE3/TR13.pdf
30KPA33A-HRA
30KPA33A-HRA
Tikiake: 30KPA33A-HRA.pdf
30KPA30CAE3/TR13
30KPA30CAE3/TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 55.2V P600
Tikiake: 30KPA30CAE3/TR13.pdf
30KPA33A-HR
30KPA33A-HR
Tikiake: 30KPA33A-HR.pdf
30KPA30CA-HRA
30KPA30CA-HRA
Tikiake: 30KPA30CA-HRA.pdf
30KPA33
30KPA33
Tikiake: 30KPA33.pdf
30KPA30E3/TR13
30KPA30E3/TR13
Tikiake: 30KPA30E3/TR13.pdf
30KPA33C
30KPA33C
Tikiake: 30KPA33C.pdf
30KPA33A-HRA-B
30KPA33A-HRA-B
Tikiake: 30KPA33A-HRA-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel