30KPA33A-HR
30KPA33A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 58.5V P600
I roto i te taonga: 4295 pcs
Tikiake: 30KPA33A-HR.pdf
RFQ
30KPA30CAE3/TR13
30KPA30CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 55.2V P600
I roto i te taonga: 6142 pcs
Tikiake: 30KPA30CAE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA30CA-B
30KPA30CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA30CA-B.pdf
30KPA33A-HRA-B
30KPA33A-HRA-B
Tikiake: 30KPA33A-HRA-B.pdf
30KPA30CA-HRA
30KPA30CA-HRA
Tikiake: 30KPA30CA-HRA.pdf
30KPA30CA-HR
30KPA30CA-HR
Tikiake: 30KPA30CA-HR.pdf
30KPA33A
30KPA33A
Tikiake: 30KPA33A.pdf
30KPA30CE3/TR13
30KPA30CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V P600
Tikiake: 30KPA30CE3/TR13.pdf
30KPA33A-HRA
30KPA33A-HRA
Tikiake: 30KPA33A-HRA.pdf
30KPA30E3/TR13
30KPA30E3/TR13
Tikiake: 30KPA30E3/TR13.pdf
30KPA33A-B
30KPA33A-B
Tikiake: 30KPA33A-B.pdf
30KPA33-B
30KPA33-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 61.43V P600
Tikiake: 30KPA33-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel