3.0SMC33A
Hua Hua
Tau Wae: 3.0SMC33A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 70V DO214AB
Ngā Rauemi: 3.0SMC33A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3.0SMC33A
Tau Wae 3.0SMC33A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 70V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227497 pcs Pepa Raraunga 3.0SMC33A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 70V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Ngā Hononga Korekore 1
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 365A (8/20µs) Capacitance @ Frequency -