3.0SMC28A
Hua Hua
Tau Wae: 3.0SMC28A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28V 59V DO214AB
Ngā Rauemi: 3.0SMC28A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3.0SMC28A
Tau Wae 3.0SMC28A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 28V 59V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250741 pcs Pepa Raraunga 3.0SMC28A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 59V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.1V Ngā Hononga Korekore 1
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 470A (8/20µs) Capacitance @ Frequency -