2920L125PR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2920L125PR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2920L125PR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
Ngā Rauemi: 2920L125PR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2920L125PR
Tau Wae 2920L125PR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212387 pcs Pepa Raraunga 2920L125PR.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2s Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm)
Rahi / Rahi 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm) Raupapa POLY-FUSE®, 2920L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 250 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 70 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2920 (7351 Metric), Concave Ētahi Ingoa F2869CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.25A Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 2.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.25A Whakaaetanga cURus, TUV