2920L030DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2920L030DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2920L030DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 300MA 2920
Ngā Rauemi: 2920L030DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2920L030DR
Tau Wae 2920L030DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 300MA 2920 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252703 pcs Pepa Raraunga 2920L030DR.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3s Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm)
Rahi / Rahi 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm) Raupapa POLY-FUSE®, 2920L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 4.8 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.2 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2920 (7351 Metric), Concave Ētahi Ingoa 2920L030DR-ND
F2865TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 300mA Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 600mA Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 300mA Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2920L050DR
2920L050DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 500MA 2920
I roto i te taonga: 224466 pcs
Tikiake: 2920L050DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: SURGE PROTEC TERM BLOCK 24VDC
I roto i te taonga: 1469 pcs
Tikiake: 2920735.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: SURGE PROTECTION FILTER 120VAC
I roto i te taonga: 407 pcs
Tikiake: 2920670.pdf
2920L075DR
2920L075DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 30V 750MA 2920
Tikiake: 2920L075DR.pdf
Whakaahuatanga: PHOTOVOLTAIC SURGE PROTECTOR
I roto i te taonga: 185 pcs
29209
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: EASYTORQUE SCREWDRIVER HANDLE