20KPA64CA
20KPA64CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 104V P600
I roto i te taonga: 9267 pcs
Tikiake: 20KPA64CA.pdf
RFQ
20KPA64C-B
20KPA64C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 109.2V P600
I roto i te taonga: 6308 pcs
Tikiake: 20KPA64C-B.pdf
RFQ
20KPA60CA
20KPA60CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 97.6V P600
Tikiake: 20KPA60CA.pdf
20KPA64
20KPA64