20KPA64A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA64A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20KPA64A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 104V P600
Ngā Rauemi: 20KPA64A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20KPA64A
Tau Wae 20KPA64A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 104V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10829 pcs Pepa Raraunga 20KPA64A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 104V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 20KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 194.2A Capacitance @ Frequency -