20KPA204A-B
20KPA204A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 204V 329V P600
I roto i te taonga: 7055 pcs
Tikiake: 20KPA204A-B.pdf
RFQ
20KPA192CA
20KPA192CA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 192VWM 309VC AXIAL
I roto i te taonga: 6996 pcs
Tikiake: 20KPA192CA.pdf
RFQ
20KPA20
20KPA20
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 38.64V P600