20KPA192CA-B
20KPA192CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 192V 309V P600
I roto i te taonga: 5497 pcs
Tikiake: 20KPA192CA-B.pdf
RFQ
20KPA192CA
20KPA192CA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 192VWM 309VC AXIAL
I roto i te taonga: 6996 pcs
Tikiake: 20KPA192CA.pdf
RFQ
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel