20KPA104A
20KPA104A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 104V 168V P600
I roto i te taonga: 10859 pcs
Tikiake: 20KPA104A.pdf
RFQ
20KPA112C
20KPA112C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 112V 191.1V P600
I roto i te taonga: 9414 pcs
Tikiake: 20KPA112C.pdf
RFQ
20KPA104A-B
20KPA104A-B