20KPA112CA
20KPA112CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 112V 182V P600
I roto i te taonga: 9692 pcs
Tikiake: 20KPA112CA.pdf
RFQ
20KPA104CA-B
20KPA104CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 104V 168V P600
I roto i te taonga: 6899 pcs
Tikiake: 20KPA104CA-B.pdf
RFQ
20KPA112C-B
20KPA112C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 112V 191.1V P600
Tikiake: 20KPA112C-B.pdf
20KPA112
20KPA112