1SMB18AT3G
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1SMB18AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB18AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB18AT3G.pdf2.1SMB18AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB18AT3G
Tau Wae 1SMB18AT3G Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 527331 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB18AT3G.pdf2.1SMB18AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 20V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18V Tuhinga o mua - Breakdown SMB
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 20.5A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB18AT3GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 1SMB18AT3G
Whakaahuatanga TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2V
Capacitance @ Frequency 870pF @ 1MHz Mahinga Korero No