1SMB17CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB17CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB17CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17V 27.6V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB17CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB17CAT3G
Tau Wae 1SMB17CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 17V 27.6V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5753 pcs Pepa Raraunga 1SMB17CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 27.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A Capacitance @ Frequency 490pF @ 1MHz
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri 1SMB
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB18CAT3G
1SMB18CAT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 29.2V SMB
I roto i te taonga: 4476 pcs
Tikiake: 1SMB18CAT3G.pdf
RFQ
1SMB17CAT3
1SMB17CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 27.6V SMB
I roto i te taonga: 183089 pcs
Tikiake: 1SMB17CAT3.pdf
RFQ
1SMB18AT3
1SMB18AT3
Tikiake: 1SMB18AT3.pdf
1SMB17CA TR13
1SMB17CA TR13
Kaihanga: Central Semiconductor