1SMB15AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB15AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB15AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB15AT3G.pdf2.1SMB15AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB15AT3G
Tau Wae 1SMB15AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 24.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4405 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB15AT3G.pdf2.1SMB15AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB15AT3GOSCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Capacitance @ Frequency 1020pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB160A BK
1SMB160A BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V SMB