1SMB150AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB150AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB150AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 150V 243V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB150AT3G.pdf2.1SMB150AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB150AT3G
Tau Wae 1SMB150AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 150V 243V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4431 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB150AT3G.pdf2.1SMB150AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 150V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 243V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 167V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB150AT3GOSDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Capacitance @ Frequency 135pF @ 1MHz
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB14CAT3G
1SMB14CAT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V SMB
I roto i te taonga: 5046 pcs
Tikiake: 1SMB14CAT3G.pdf
RFQ
1SMB150AT3
1SMB150AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V SMB