1SMB10CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB10CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB10CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V SMB
Ngā Rauemi: 1SMB10CAT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB10CAT3G
Tau Wae 1SMB10CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5954 pcs Pepa Raraunga 1SMB10CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1SMB10CAT3GOSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A
Capacitance @ Frequency 805pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB110AT3
1SMB110AT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 177V SMB
I roto i te taonga: 269140 pcs
Tikiake: 1SMB110AT3.pdf
RFQ
1SMB11CAT3
1SMB11CAT3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V SMB
I roto i te taonga: 209673 pcs
Tikiake: 1SMB11CAT3.pdf
RFQ
1SMB10CAT3
1SMB10CAT3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V SMB
Tikiake: 1SMB10CAT3.pdf
1SMB100AT3G
1SMB100AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V SMB
Tikiake: 1SMB100AT3G.pdf
1SMB10AT3
1SMB10AT3
Tikiake: 1SMB10AT3.pdf
1SMB10CA TR13
1SMB10CA TR13
Kaihanga: Central Semiconductor