1SMB10AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB10AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB10AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB10AT3G.pdf2.1SMB10AT3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB10AT3G
Tau Wae 1SMB10AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB10AT3G.pdf2.1SMB10AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB10AT3GOSDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A Capacitance @ Frequency 1460pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB10A TR13
1SMB10A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V SMB