1812L075PRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L075PRT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812L075PRT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
Ngā Rauemi: 1812L075PRT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812L075PRT
Tau Wae 1812L075PRT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4946 pcs Pepa Raraunga 1812L075PRT.pdf
Momotuhi - Max 13.2V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 200ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1812L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 450 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 100 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric), Concave Ētahi Ingoa F2157TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 13.2V 750mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 1.5A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 750mA