1812L050ZRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L050ZRT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812L050ZRT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 50MA 1812
Ngā Rauemi: 1812L050ZRT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812L050ZRT
Tau Wae 1812L050ZRT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 50MA 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4095 pcs Pepa Raraunga 1812L050ZRT.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 150ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1812L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 150 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric), Concave Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 50mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 1A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA Whakaaetanga cURus, TUV