16R250GU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16R250GU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16R250GU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 2.5A RADIAL
Ngā Rauemi: 16R250GU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16R250GU
Tau Wae 16R250GU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 2.5A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267207 pcs Pepa Raraunga 16R250GU.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, 16R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 53 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 22 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 16R250G
F3180
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.504" (12.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 4.7A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2.5A Whakaaetanga cURus, TUV