16R160BU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16R160BU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 1.6A RADIAL
Ngā Rauemi: 16R160BU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16R160BU
Tau Wae 16R160BU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 1.6A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190371 pcs Pepa Raraunga 16R160BU.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, USBR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 110 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.598" (15.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 3.2A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.6A