15NLE3250E
Hua Hua
Tau Wae: 15NLE3250E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 250A 15.5KVAC
Ngā Rauemi: 15NLE3250E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 54 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 54 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15NLE3250E
Tau Wae 15NLE3250E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 250A 15.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 54 pcs Pepa Raraunga 15NLE3250E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 15.5kV Rahi / Rahi 23.875" L x 3.000" W x 9.750" H (606.43mm x 76.20mm x 247.65mm)
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 250A