15NLE30E
Hua Hua
Tau Wae: 15NLE30E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 15.5KVAC
Ngā Rauemi: 15NLE30E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 140 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 140 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15NLE30E
Tau Wae 15NLE30E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 15.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 140 pcs Pepa Raraunga 15NLE30E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 15.5kV Rahi / Rahi 3.000" Dia x 23.875" L (76.20mm x 606.43mm)
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 30A