15KPA33A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA33A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KPA33A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 54.7V P600
Ngā Rauemi: 15KPA33A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KPA33A
Tau Wae 15KPA33A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 54.7V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17741 pcs Pepa Raraunga 15KPA33A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 54.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 15KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa 15KPA33A-ND
15KPA33ATR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 276.1A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KPA33ATR
15KPA33ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 54.7V P600
I roto i te taonga: 54873 pcs
Tikiake: 15KPA33ATR.pdf
RFQ
15KPA30CE3/TR13
15KPA30CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V P600
I roto i te taonga: 10087 pcs
Tikiake: 15KPA30CE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA33A-B
15KPA33A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake:
15KPA33AE3/TR13
15KPA33AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA33AE3/TR13.pdf
15KPA33A-HRA
15KPA33A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake:
15KPA33
15KPA33
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 57.44V P600
Tikiake: 15KPA33.pdf
15KPA33C
15KPA33C
Tikiake: 15KPA33C.pdf
15KPA30CATR
15KPA30CATR
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.7V P600