15KPA33A
15KPA33A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 54.7V P600
I roto i te taonga: 17741 pcs
Tikiake: 15KPA33A.pdf
RFQ
15KPA30CATR
15KPA30CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.7V P600
I roto i te taonga: 45838 pcs
Tikiake: 15KPA30CATR.pdf
RFQ
15KPA30CE3/TR13
15KPA30CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V P600
Tikiake: 15KPA30CE3/TR13.pdf
15KPA33A-HR
15KPA33A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33VWM 54.7VC AXIAL
Tikiake:
15KPA33-B
15KPA33-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 57.44V P600
Tikiake: 15KPA33-B.pdf
15KPA33A-B
15KPA33A-B
Tikiake:
15KPA30CAE3/TR13
15KPA30CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA30CAE3/TR13.pdf
15KPA30CA-HRA
15KPA30CA-HRA
15KPA33A-HRA
15KPA33A-HRA
15KPA30E3/TR13
15KPA30E3/TR13
Tikiake: 15KPA30E3/TR13.pdf
15KPA33AE3/TR13
15KPA33AE3/TR13
Tikiake: 15KPA33AE3/TR13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel