15KP240CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP240CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP240CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 240V 388V P600
Ngā Rauemi: 15KP240CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP240CA
Tau Wae 15KP240CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 240V 388V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5607 pcs Pepa Raraunga 15KP240CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 240V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 388V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 267V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 39A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
15KP24A-B
15KP24A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40.5V P600
I roto i te taonga: 4012 pcs
Tikiake: 15KP24A-B.pdf
RFQ
15KP240A-TP
15KP240A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 388V R-6
I roto i te taonga: 14129 pcs
Tikiake: 15KP240A-TP.pdf
RFQ
15KP240C
15KP240C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 407.4V P600
Tikiake: 15KP240C.pdf
15KP24CA
15KP24CA
Tikiake: 15KP24CA.pdf
15KP24
15KP24
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 42.53V P600
Tikiake: 15KP24.pdf
15KP24C
15KP24C
Tikiake: 15KP24C.pdf
15KP240C-B
15KP240C-B
Tikiake: 15KP240C-B.pdf
15KP240CA-TP
15KP240CA-TP
Tikiake: 15KP240CA-TP.pdf
15KP24A
15KP24A
Tikiake: 15KP24A.pdf
15KP240A
15KP240A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 388V P600
Tikiake: 15KP240A.pdf
15KP240
15KP240
Tikiake: 15KP240.pdf
15KP24A-TP
15KP24A-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40.5V R-6
Tikiake: 15KP24A-TP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel