15KP240A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP240A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP240A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 240V 388V P600
Ngā Rauemi: 15KP240A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP240A
Tau Wae 15KP240A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 240V 388V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5305 pcs Pepa Raraunga 15KP240A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 240V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 388V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 267V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 15KP Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 39A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
15KP22CA
15KP22CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 37.1V P600
I roto i te taonga: 4195 pcs
Tikiake: 15KP22CA.pdf
RFQ
15KP240
15KP240
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 407.4V P600