15KP180CA-TP
15KP180CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 291V R-6
I roto i te taonga: 13936 pcs
Tikiake: 15KP180CA-TP.pdf
RFQ
15KP18A
15KP18A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 30.9V P600
I roto i te taonga: 4030 pcs
Tikiake: 15KP18A.pdf
RFQ
15KP18
15KP18
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 32.45V P600
Tikiake: 15KP18.pdf
15KP180CA
15KP180CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 291V P600
Tikiake: 15KP180CA.pdf
15KP18C
15KP18C