15KP180A
15KP180A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 291V P600
I roto i te taonga: 5094 pcs
Tikiake: 15KP180A.pdf
RFQ
15KP18
15KP18
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 32.45V P600