12VL230U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12VL230U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 12V 2.3A STRAP
Ngā Rauemi: 12VL230U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12VL230U
Tau Wae 12VL230U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 12V 2.3A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4909 pcs Pepa Raraunga 12VL230U.pdf
Momotuhi - Max 12V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm)
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.201" W (22.00mm x 5.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, VL
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 36 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 12 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 12V 2.3A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2.3A Whakaaetanga cURus, TUV