12VL170U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12VL170U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 12V 1.7A STRAP
Ngā Rauemi: 12VL170U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12VL170U
Tau Wae 12VL170U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 12V 1.7A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5833 pcs Pepa Raraunga 12VL170U.pdf
Momotuhi - Max 12V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm)
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.146" W (22.00mm x 3.70mm) Raupapa POLY-FUSE®, VL
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 64 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 18 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 12V 1.7A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 4.1A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.7A Whakaaetanga cURus, TUV