1210L110WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1210L110WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210L110WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1210
Ngā Rauemi: 1210L110WR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210L110WR
Tau Wae 1210L110WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5381 pcs Pepa Raraunga 1210L110WR.pdf
Momotuhi - Max 8V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1210L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 210 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric), Concave Ētahi Ingoa 1210L110
F3352CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 1.1A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 2.2A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.1A