1210L110THYR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1210L110THYR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210L110THYR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1210
Ngā Rauemi: 1210L110THYR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210L110THYR
Tau Wae 1210L110THYR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 255358 pcs Pepa Raraunga 1210L110THYR.pdf
Momotuhi - Max 8V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.028" (0.71mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1210L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 210 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric), Concave Ētahi Ingoa F3373CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 1.1A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 2.2A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.1A Whakaaetanga cURus, TUV