0UCB030.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0UCB030.XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 0UCB030.XP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0UCB030.XP
Tau Wae 0UCB030.XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8434 pcs Pepa Raraunga 0UCB030.XP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa UCB
Ētahi Ingoa 0UCB030XP
UCB030.XP
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 30A Puku Momo -