0UCB030.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0UCB030.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 1.0UCB030.X.pdf2.0UCB030.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0UCB030.X
Tau Wae 0UCB030.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10997 pcs Pepa Raraunga 1.0UCB030.X.pdf2.0UCB030.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa UCB
Ētahi Ingoa UCB030.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 30A Puku Momo -