0TOO03.2Z
Hua Hua
Tau Wae: 0TOO03.2Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE EDISON PLUG 3.2A 125VAC
Ngā Rauemi: 0TOO03.2Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0TOO03.2Z
Tau Wae 0TOO03.2Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE EDISON PLUG 3.2A 125VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4374 pcs Pepa Raraunga 0TOO03.2Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® TOO Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Edison Plug
Ētahi Ingoa T 3 2/10
TOO03.2Z
Momo Momo Edison Plug Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 3.2A Katoa -