0TOO02.5Z
Hua Hua
Tau Wae: 0TOO02.5Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE EDISON PLUG 2.5A 125VAC
Ngā Rauemi: 0TOO02.5Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0TOO02.5Z
Tau Wae 0TOO02.5Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE EDISON PLUG 2.5A 125VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4207 pcs Pepa Raraunga 0TOO02.5Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® TOO Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Edison Plug
Ētahi Ingoa T 2 1/2
TOO02.5Z
Momo Momo Edison Plug Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 2.5A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga UL
Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0TOO030.Z
0TOO030.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE EDISON PLUG 30A 125VAC
I roto i te taonga: 7457 pcs
Tikiake: 0TOO030.Z.pdf
RFQ
0TOO025.Z
0TOO025.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE EDISON PLUG 25A 125VAC