0TLN225.X
Hua Hua
Tau Wae: 0TLN225.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 225A 170VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0TLN225.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 337 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 337 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0TLN225.X
Tau Wae 0TLN225.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 225A 170VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 337 pcs Pepa Raraunga 0TLN225.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 170V Rahi / Rahi 2.094" Dia x 4.752" L (53.19mm x 120.70mm)
Raupapa POWR-GARD® TLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa TLN 225
TLN225
TLN225.X
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 225A Katoa -