0TLN175.X
Hua Hua
Tau Wae: 0TLN175.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 175A 170VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0TLN175.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 497 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0TLN175.X
Tau Wae 0TLN175.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 175A 170VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 497 pcs Pepa Raraunga 0TLN175.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 170V Rahi / Rahi 1.594" Dia x 4.189" L (40.50mm x 106.40mm)
Raupapa POWR-GARD® TLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa TLN 175
TLN175
TLN175.X
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 175A Katoa -