0MRB025.X
Hua Hua
Tau Wae: 0MRB025.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 25A 12VDC PUSH-RESET
Ngā Rauemi: 0MRB025.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MRB025.X
Tau Wae 0MRB025.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 25A 12VDC PUSH-RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5665 pcs Pepa Raraunga 0MRB025.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MRB
Ētahi Ingoa MRB025.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 25A