0MRB010.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MRB010.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 10A 12VDC PUSH-RESET
Ngā Rauemi: 0MRB010.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MRB010.X
Tau Wae 0MRB010.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 10A 12VDC PUSH-RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5127 pcs Pepa Raraunga 0MRB010.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MRB
Ētahi Ingoa MRB010.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 10A