0MAX060.XP
Hua Hua
Tau Wae: 0MAX060.XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE MAXI BLADE 32V 1PK CARD 60A
Ngā Rauemi: 0MAX060.XP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MAX060.XP
Tau Wae 0MAX060.XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE MAXI BLADE 32V 1PK CARD 60A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30595 pcs Pepa Raraunga 0MAX060.XP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm)
Raupapa MAXI® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Max
Ētahi Ingoa 0MAX060XP
MAX060.XP
MAX060XP
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 60A