0MAX050.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0MAX050.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MAX050.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 50A 32VAC/VDC BLADE
Ngā Rauemi: 1.0MAX050.X.pdf2.0MAX050.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MAX050.X
Tau Wae 0MAX050.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 50A 32VAC/VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22910 pcs Pepa Raraunga 1.0MAX050.X.pdf2.0MAX050.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm) Raupapa MAXI®
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Blade, Max Ētahi Ingoa 0MAX050.X-ND
0MAX050X
F5096
MAX050
MAX050.X
MAX50
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 50A Tae Red