0LMF6.25V
Hua Hua
Tau Wae: 0LMF6.25V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 6.25A 300VAC INLINE
Ngā Rauemi: 0LMF6.25V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LMF6.25V
Tau Wae 0LMF6.25V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 6.25A 300VAC INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15482 pcs Pepa Raraunga 0LMF6.25V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Raupapa POWR-GARD® LMF Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case In-Line
Ētahi Ingoa LMF6.25
LMF6.25V
Tae Mahi -
Momo Tae Wire Lead Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 6.25A Katoa -