0LMF1.25UXL
Hua Hua
Tau Wae: 0LMF1.25UXL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 1.25A 300VAC
Ngā Rauemi: 0LMF1.25UXL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LMF1.25UXL
Tau Wae 0LMF1.25UXL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 1.25A 300VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32738 pcs Pepa Raraunga 0LMF1.25UXL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Raupapa POWR-GARD® LMF Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 1.25A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0LMF6.25H
0LMF6.25H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 6.25A 300VAC
I roto i te taonga: 23919 pcs
Tikiake: 0LMF6.25H.pdf
RFQ
0LMF1.25U
0LMF1.25U
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 1.25A 300VAC